منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری آتش نشانی

دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری رشته آتش سوزی و آتش نشانی

برای شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری باید در رشته مورد تقاضا، تخصص و تحصیلات داشته باشید. یکی از رشته هایی که در آزمون های کارشناس رسمی دادگستری مورد نیاز بوده است، رشته آتش سوزی و آتش نشانی می باشد.

آزمون کارشناس رسمی دادگستری توسط چه مراکزی برگزار می شود؟

طبق قوانین موجود آزمون کارشناس رسمی دادگستری توسط دو مرکز کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز امور مشاوران و کارشناسان رسمی قوه قضائیه برگزار می شود.

آزمون کارشناس رسمی دادگستری آتش سوزی و آتش نشانی در چه سال هایی برگزار شده است؟

آزمون های کارشناس رسمی دادگستری آتش سوزی و آتش نشانی تاکنون توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری در سال های 71، 73، 75، 77، 84 و 90 برگزار شده است. برای دریافت این سوالات می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

 

آزمون کارشناس رسمی دادگستری آتش سوزی و آتش نشانی به صورت تشریحی است یا تستی؟

در سال های اولیه که آزمون کارشناس رسمی دادگستری برگزار می شده، معمولا بیشتر آزمون ها به صورت تشریحی و گاهی به صورت تستی و تشریحی بوده است. ولی در سال های اخیر کلیه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری از جمله در رشته آتش سوزی و آتش نشانی به صورت تستی برگزار می گردد.

بهترین منابع برای آمادگی آزمون کارشناس رسمی دادگستری چیست ؟

به دلیل آنکه معمولا منابع مشخصی برای آزمون کارشناس رسمی دادگستری ارائه نمی شود، یکی از بهترین راه ها برای کسب آمادگی لازم برای آزمون کارشناس رسمی، استفاده از سوالات سال های قبل این آزمون می باشد. ما سعی کرده ایم تا مجموعه کامل سوالات کارشناس رسمی دادگستری آتش سوزی و آتش نشانی را در اختیار شما قرار دهیم.

مطالعه بیشتر: