گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه چیست؟

حتماً شما هم این متن را در صفحه اکثر دوره های آموزشی وبسایت ما دیده‌اید:

تمامی دوره های وبسایت آموزشکده حریق ایران دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد و شما اگر دوره های آموزشی ما را خریداری و ثبت نام کرده باشید و احساس کنید که از دوره به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستیم که در این مورد توضیحاتی را بنویسیم!

چرا دوره های ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

همیشه موقع خرید از سایت‌های بین‌المللی (یا به قول خودمون خارجی) لذت می‌بردم که اکثر آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت ۳۰ روز در نظر می‌گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشته وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد. واقعیتش این است که تا کنون دو مرتبه از این قابلیت استفاده کرده‌ام و زمانی که این قابلیت را دیده‌ام واقعاً لذت بردم و حسابی افسوس خوردم که چرا چنین قابلیتی در کشور ما وجود ندارد؟

این شد که تصمیم گرفتیم این حس خوب را به اعضای سایت بدهیم تا با این کار هم خودمان حس خوبی داشته باشیم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

همچنین از آنجایی که ما به مقوله پول حلال اعتقاد داریم و نگرانیم که به دلیل سر زدن اشتباهی از ما، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به دوره هایمان داریم

1- دوره های ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌ها، مطالب و راهکارهای ارائه شده در آن را بدون قضاوت و با دقت گوش فرا دهید. اگر تا 4 ساعت اول حین برگزاری دوره رضایتتان جلب نشد، می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

2- دوره های ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر دوره های ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- سعی می‌کنیم دوره های ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اگر اطلاعات مندرج در صفحه با دوره یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

4- دوره ارزشش را نداشتحتی اگر تصور کردید که دوره ما خوب است اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

5- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که دوره هایمان 100% گارانتی بازگشت وجه دارند. یعنی تا 4 ساعت از شروع دوره اگر از نحوه تدریس استاد، مطالب ارائه شده، کیفیت دوره و… رضایت نداشتید، 100% وجه پرداختی عودت داده خواهد شد. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم.

 

تعهدات شما

1- به موقع سر کلاس حاضر شوید! گارانتی بازگشت وجه برای دوستانی که با تاخیر بیش از 10 دقیقه سر کلاس حاضر شوند اعمال نخواهد شد.

2- نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهیداگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

4- پیش نیاز شرکت در دوره ها را رعایت کنید. دوستانی که پیش نیاز دوره ها را رعایت نکنند امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه را ندارند.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شویم به آن پاسخ بگوییم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود 5 مورد از هر 300 نفر است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی ) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

لازم به ذکر است که هماهنگی و قطعی سازی دوره بر اساس تعداد نفراتی است که رزرو صندلی را انجام داده اند و هزینه آن را پرداخت کرده اند؛ و با به حد نصاب رسیدن تعداد نفرات دوره، هماهنگی اساتید و محل برگزاری دوره انجام خواهد شد. لذا دوستانی که قصد کنسل کردن دوره را دارند باید حداقل سه روز قبل از برگزاری دوره اعلام فرمایند تا هزینه دوره و یا رزرو صندلی آنها عودت داده شود. در غیر اینصورت امکان کنسلی دوره و عودت وجه رزرو صندلی وجود نخواهد داشت.

و اما سو استفاده افراد!  واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

تا 2 ساعت اول از شروع دوره، شما فرصت دارید تا نحوه برگزاری دوره، استاد و نحوه تدریس و مطالب ارائه شده توسط او را ارزیابی کنید و در صورت عدم رضایت، از ادامه حضور در دوره انصراف دهید و درخواست بازگشت وجه دهید. با دریافت فرم «درخواست بازگشت وجه» از کارشناس آموزش و تکمیل آن، موارد زیر را مطرح می‌کنید:

1- نام و نام خانوادگی

2- شماره تراکنش خرید از وبسایت و یا رسید پرداخت

3- نام دوره

4- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

5- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً صادرات)

6- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 1 روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه تنها در طول 2 ساعت اول دوره امکان پذیر است و لطفاً  پس از گذراندن دوره و اتمام آن، این مورد را مطرح نفرمایید، چون امکان درخواست بازگشت وجه پس از اتمام برگزاری دوره امکانپذیر نمی باشد.

خواهشی که از شما داشتیم

پیش از درخواست بازگشت وجه می‌توانید از ما سوال هایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب و راهکارهای ارائه شده در دوره ها نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و چندین برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت آموزشکده حریق ایران قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

بیمه تضمین یادگیری

برای نخستین بار در آموزشکده حریق ایران جهت بالا بردن سطح کیفی دوره های آموزش های خود، طرح بیمه تضمین یادگیری دوره های آموزشی را ابداع و اجرایی نموده است.

بر اساس این طرح از اسفند سال 96، کلیه فراگیران شرکت کننده در دوره های آموزشی این آموزشکده پس از پایان دوره، جهت مرور و بازآموزی مباحث دوره می توانند مجددا تنها با پرداخت یک پنجم هزینه دوره (که مربوط به هزینه پذیرایی و رزرو صندلی می باشد)، در دوره مذکور که در طول یکسال آینده برگزار می شود شرکت کرده و مشکلات فنی و تخصصی خود را با کمک اساتید مجرب آموزشکده برطرف نمایند.

جهت شرکت مجدد و رایگان در کلاس ها تنها کافی است پس از تماس با کارشناس آموزش و بررسی وضعیت ظرفیت دوره، هماهنگی های مربوط به حضور مجدد در دوره را به انجام رسانید.

لازم به ذکر است که در زمان شروع دوره از شرکت کنندگان حضور و غیاب به عمل آمده و بیمه تضمین یادگیری تنها شامل آن دسته از افرادی می شود که تاخیر حضورشان در کلاس بیش از 10 دقیقه نباشد. همچنین حضور کامل در دوره و عدم ترک دوره جهت استفاده از بیمه تضمین یادگیری اجباری است.

امید است با ارائه خدمات آموزشی این مجموعه مهندسین حفاظت از حریق مهارت ها و توانمندی های کافی مرتبط با تخصص مورد نظر را کسب کرده و در جایگاه متناسب با خود فعالیت کنند.