بیمه تضمین یادگیری

برای نخستین بار در آموزشکده حریق ایران جهت بالا بردن سطح کیفی دوره های آموزش های خود، طرح بیمه تضمین یادگیری دوره های آموزشی را ابداع و اجرایی نموده است.

بر اساس این طرح از اسفند سال 96، کلیه فراگیران شرکت کننده در دوره های آموزشی این آموزشکده پس از پایان دوره، جهت مرور و بازآموزی مباحث دوره می توانند مجددا تنها با پرداخت یک پنجم هزینه دوره (که مربوط به هزینه پذیرایی و رزرو صندلی می باشد)، در دوره مذکور که در طول یکسال آینده برگزار می شود شرکت کرده و مشکلات فنی و تخصصی خود را با کمک اساتید مجرب آموزشکده برطرف نمایند.

جهت شرکت مجدد و رایگان در کلاس ها تنها کافی است پس از تماس با کارشناس آموزش و بررسی وضعیت ظرفیت دوره، هماهنگی های مربوط به حضور مجدد در دوره را به انجام رسانید.

لازم به ذکر است که در زمان شروع دوره از شرکت کنندگان حضور و غیاب به عمل آمده و بیمه تضمین یادگیری تنها شامل آن دسته از افرادی می شود که تاخیر حضورشان در کلاس بیش از 10 دقیقه نباشد. همچنین حضور کامل در دوره و عدم ترک دوره جهت استفاده از بیمه تضمین یادگیری اجباری است.

امید است با ارائه خدمات آموزشی این مجموعه مهندسین حفاظت از حریق مهارت ها و توانمندی های کافی مرتبط با تخصص مورد نظر را کسب کرده و در جایگاه متناسب با خود فعالیت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *